Імплантація під ключ

STRAUMANN
ДО КІНЦЯ АКЦІЇ ЗАЛИШИЛОСЬ

акція дійсна до 31.12.2021

Імплантація під ключ Швейцарська якість імплантів STRAUMANN з економією 200€. Акційна ціна 1350 Є замість 1550 Є лише до кінця 2021 року.

Що входить в пакет: Хірургічна частина по встановленні імпланту STRAUMANN Roxolid SLA Встановлення тимчасової конструкції Встановлення постійної конструкції – цирконієва коронка

Переваги наших імплантів: Кожний 5 імплант в світі - імплант STRAUMANN. В 98,2 % випадків імпланти служать більше 10 років після встановлення. Після встановлення кісткова тканина добре регенерується Період загоєння імплантів мінімальний – 3-4 тижні Імпланти підходять навіть для літніх пацієнтів, пацієнтів, які пройшли променеву терапію та діабетиків.

В нашій клініці можлива імплантація зубів будь-якої складності, а досвід встановлення імплантів – понад 10 років.

*Ми фіксуємо дану ціну за вами при наявності клінічних показів на встановлення імплантів та діагностики. В іншому випадку – проводимо запис на консультацію або діагностику. Щоб записатись на консультацію – телефонуйте: +38 095 555 17 13, +38 068 557 17 13

ПРИКЛАДИ  РОБІТ (ДО ТА ПІСЛЯ)

ВІДГУКИ

ЛЮБА ОЛЕКСІЙЧУК

“Дуже сподобалося як сама клініка,так і спеціалісти. Син вибив зуби постійні. Саме в mikros нас підтримали і зробили все на вищому рівні. Дуже професійна робота. Дуже дякую.”

ANTONINA ROTAR

"Гарне відношення, все чистенько, лікар сподобався, буду рекомендувати.”

LESIA LUKIANETC

Молодці,уважний персонал, дуже чисто,все швидко зробили.”

Залишились запитання

Заповніть форму і ми вам перетелефонуємо

    Всі Акції